Українська товарна біржа

Українська товарна біржа

ТБ «Українськаенергетичнабіржа» (ТБ «УЕБ») — товарно-сирова біржа, що враховується як найкраща серед усіх існуючих українських бірж www.ueex.com.ua. Партнери даних енергетичних ринків, таких як газ, нафтопродукти, вугілля та газоконденсат перші змогли дати оцінку всім плюсам придбання та продажу ресурсів за допомогою ТБ «УЕБ».

На сьогоднішній день на попередньо встановленому рівні продають не менше 900 підприємств. Всі підприємства визначають позитивні можливості УЕБ. У біржових торгах беруть участь як деякі маленькі підприємці ринку, так і фірми світового рівня, потужні лідери продажів та міжнародні команди, такі як: ОАО «Центренерго, Трафігура», ЗАО «Укргидроэнерго», АТ «Укргаздобича», ГП «НЕК Укренерго», MET Group, DufEnergy, ТОВ «ГПК Нафтогаз Трейдинг», AOT Energy, JKX Oil&Gasplc, група фірм ДТЭК, АТ «Укртранснафта», ГП НАЭК Енергоатом, ЗАО «Укргидроэнерго»та інші.

За час своєї роботи Українськаенергетична біржа даєможливістьвсім партнерам ринкамінімізуватиматеріальні и і промислові можливих ризиків. Біржа використовує передові всесвітні технології та практики на ринку України для його розвитку, дозволяючи створити його конкурентоздатних та діючих. Показники біржі є самими релевантними серед усіх подібних платформ.

ТБ УЕБ розглядає частину структури продажів Prozorro. Продажі входять у Європейському бізнес-асоціацію та асоціаціях баржевих та електронних площ. Такі продажі є повністю прозорими, чесними и дають рівні права усім учасникам процесу. Корупція при такому аукціоні неможлива.

Співпраця в біржових торгах на Товарна біржа «Українська енергетична біржа»надає можливість швидше і швидше отримати або засудити енергоресурси, що знаходяться в будь-якій точці світу, користуючись торговою системою ТБ УЕБ, а також додати до найкращих та розвиваючих підприємців.

Для того, щоб все отримали, щоб можна було розробити комерційні можливості, вивчити тренд, створити промислові тактики, укласти прибуткові договори, потрібно правдива інформація з достовірних ресурсів. Є величезні списки з даними. Українська енергетична біржа враховує особливий ресурс, що підходить для біржових оцінок енергоресурсів в Україні. Спеціалісті УЕБ готові проконсультувати и відповісти на всі питання.

Закрыть меню